top of page
Opowiadanie „Tkanki miejskie nagrodzone Grand Prix Marszałka Województwa Pomorskiego.

Opowiadanie uznano za najlepszy tekst prozatorski w XXXVIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Mieczysława Stryjewskiego. „Tkanki miejskie” wydano w antologii pokonkursowej.

Opowiadanie „Uśmiechnięci” wyróżnione.

Opowiadanie zdobyło wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Pigmalion Fantastyki” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.

Opowiadanie „To brzmi pogardliwie” wyróżnione.

Opowiadanie wyróżniono w ramach wydarzenia „Fantastyka 2023: Więcej niż człowiek” i zostało opublikowane w antologii pokonkursowej.

Opowiadanie „Dom” wyróżnione.

Opowiadanie wyróżniono w ramach XXI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Pisanie dobre na chandrę” zorganizowanego przez Oświęcimskie Centrum Kultury. Czytanie fragmentu wyróżnionego opowiadania rozpoczyna się o czasie 25:20 zalinkowanego niżej nagrania. Oficjalne odczytanie wyników konkursu: 1:14:43.

Dom” wydano w antologii pokonkursowej.

Opowiadanie „Niebieski rower” wyróżnione.

Opowiadanie wyróżniono w ramach XIX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej.

Opowiadanie „Informator” nagrodzone.

Opowiadanie nagrodzono w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2021.

Opowiadanie „Fortepian” nagrodzone.

Opowiadanie nagrodzono w ramach XXII Konkursu Literackiego im. Tadeusza Firleja o „Złote Pióro” i zostanie ono wydane w antologii pokonkursowej.

Opowiadanie „Dla Jego Bolesnej Męki” nagrodzone.

Opowiadanie otrzymało wyróżnienie I stopnia w konkursie "Tamtej nocy w Złotowie" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Cypriana Norwida w Złotowie i zostało opublikowane w antologii pokonkursowej.

Opowiadanie „Krzyki” nagrodzone.

"Krzyki" nagrodzono w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2020.

Wiersz „Jaskółka” nagrodzony.

Wiersz zdobył I miejsce w konkursie literackim "Zapiski z czasu dobrowolnej izolacji", ogłoszonym 12 marca 2020 r. przez Dyrektora MBP w Koninie. Został opublikowany w książce zatytułowanej: „Korona którejśmy nie chcieli”.

Opowiadanie „Jezioro” wyróżnione.

Opowiadanie zostało wybrane spośród 100 nadesłanych tekstów i znalazło się w gronie 12 utworów stworzonych w ramach pisarskiego wyzwania Maszyny do Pisania.
Czyta pani Joanna Cieślak.

bottom of page